KAMILL KOLOSZVARY. Oljemålningar på pannå, 2 stycken.

287863. KAMILL KOLOSZVARY. Oljemålningar på pannå, 2 stycken.

Motiv med hästar. Otydligt signerade 17x22 cm/st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 822