TESERVIS, 15 delar, jugend, ALP Lidköping.

287833. TESERVIS, 15 delar, jugend, ALP Lidköping.

11 tekoppar med fat + 1 fat, tekanna, sockerskål med lock, gräddkanna.

Slitage, viss dekorslitage samt smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 304