PARTI STENGODS, 7 delar, krus från Wallåkra.

287816. PARTI STENGODS, 7 delar, krus från Wallåkra.

6 st krus i varierande storleker och modeller samt en skål i brunglaserat stengods.

Skål, diameter 22,5 cm.
Krusens höjd, 13-23 cm.

Bruksslitage
Repor
Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, diameter 22,5 cm.
Krusens höjd, 13-23 cm.

Bruksslitage
Repor
Avslag.

Antal besök: 576