Två st lampor med töjbara armar som fästes exempelvis i sänggavel. Olika höjd. 1 st har totalhöjd ca 38 cm, 1 st har totalhöjd ca 50 cm.
Repor Bucklor Bruksslitage El ej funktionstestad 1 skruv saknas.