RYGGSÄCK, Salomon, 1900-talets andra hälft.

2877309. RYGGSÄCK, Salomon, 1900-talets andra hälft.

Mått: 45 x 35 cm.

Normalt bruksslitage. Remmar och dragkedjor i fungerande skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 45 x 35 cm.

Antal besök: 7 372