SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad, numrerad 183/300.

287726. SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad, numrerad 183/300.

Hamnmotiv.
Ca. 26x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamnmotiv.
Ca. 26x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 606