FIOL, 1700/1800-tal.

FIOL, 1700/1800-tal.
287659. FIOL, 1700/1800-tal.

Längd ca. 57 cm.

Slitage, skador. Några senare delar. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
287659. FIOL, 1700/1800-tal.

Längd ca. 57 cm.

Antal besök: 1 400