LJUSSTAKAR i silver, ett par, troligen Theodor Olsens Eftf, Bergen, Norge, svenska importstämplar.

287638. LJUSSTAKAR i silver, ett par, troligen Theodor Olsens Eftf, Bergen, Norge, svenska importstämplar.

Höjd 10 cm.
Konturerad fotplatta och ljusmanchett.
Stämplade 830 S ? N 5894 Kattfot, S.
Vikt 515 gram (fyllda fötter).

Fylld fot.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Fylld fot.
Repor.

Antal besök: 1 256