VLASTIMIL HOFMAN. olja på pannå, signerad Vlastimil Hofman, 1900-tal, Porträtt av barn.

287633. VLASTIMIL HOFMAN. olja på pannå, signerad Vlastimil Hofman, 1900-tal, Porträtt av barn.

30 x 42 cm.
Vlastimil Hofman (1881-1970), Polen.
Proveniens: dödsbo efter doktor Georg Jetel, Falköping, ursprung Tjeckien.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 42 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 139