ÄLGHUVUD, uppstoppat, 16 taggar.

287613. ÄLGHUVUD, uppstoppat, 16 taggar.

Bredd 124, djup 80, höjd ca 95 cm.
Proveniens Åryds herrgård.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Åryds herrgård.

Slitage, skador, sprickor.

Antal besök: 13 504