SALONGSBORD, omkring 1800-talets mitt.

287608. SALONGSBORD, omkring 1800-talets mitt.

Mahogny, längd 129, bredd 92, höjd 75 cm.
Proveniens Åryds herrgård.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Åryds herrgård.

Antal besök: 590