PARTI, 5 tavlor, 1900-tal.

287558. PARTI, 5 tavlor, 1900-tal.

G Sundberg, landskap, 52 x 60 cm, signerad.
Oidentifierad, Hästar, 55 x 61 cm, signerad.
Oidentifierad, månskensdans, 57 x 47 cm.
Oidentifierad, stilleben, 47 x 38 cm.
Sjösten,blomsterstilleben, 46 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 728