G Sundberg, landskap, 52 x 60 cm, signerad.
Oidentifierad, Hästar, 55 x 61 cm, signerad.
Oidentifierad, månskensdans, 57 x 47 cm.
Oidentifierad, stilleben, 47 x 38 cm.
Sjösten,blomsterstilleben, 46 x 38 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.