EERO KOIVISTO. Brickbord, "Bailey", David design.

2875545. EERO KOIVISTO. Brickbord, "Bailey", David design.

Formpressad trä och stativ är av stål.
Diameter 67 cm, höjd 33 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 67 cm, höjd 33 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 050