KLAFFBYRÅ 1800-tal.

KLAFFBYRÅ 1800-tal.
287486. KLAFFBYRÅ 1800-tal.

Vitmålad. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådor. Längd 104, bredd 48, höjd 99 cm.

Slitage, smärre skador, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!
287486. KLAFFBYRÅ 1800-tal.

Antal besök: 829