BORD, "Graal", Scancenter, 1900-talets andra hälft.

287464. BORD, "Graal", Scancenter, 1900-talets andra hälft.

Vitt. Skiva i glasfiber, fot i metall. Etikettmärkt. Diameter 100, höjd ca 72 cm.

Bruksslitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och fläckar.

Antal besök: 1 477