BYGGKLOSSAR I VAGN, trä, märkt NK(Nordiska Kompaniet), omkring 1900-talets mitt.

287423. BYGGKLOSSAR I VAGN, trä, märkt NK(Nordiska Kompaniet), omkring 1900-talets mitt.

Klossar i olika färger.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klossar i olika färger.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 2 228