KARMSTOL, Thonet-typ, 1900-talets första del.

287338. KARMSTOL, Thonet-typ, 1900-talets första del.

Böjrträ. Sits klädd i konstläder.

Slitage, klädsel med skador, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 042