SOFFBORD, "Designmodell", Gangsö, Danmark, 1990-tal.

287235. SOFFBORD, "Designmodell", Gangsö, Danmark, 1990-tal.

Mittdel med löstagbar glasskiva.
Längd 139 cm
Bredd 80 cm
Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 139 cm
Bredd 80 cm
Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 390