GOLVUR, 18/1900-tal.

GOLVUR, 18/1900-tal.
287234. GOLVUR, 18/1900-tal.

Urtavla märkt Pedro Charenton, Herrerias, höjd ca 235 cm.

går ej att ställa upp, måste fästas, slitage, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
287234. GOLVUR, 18/1900-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 198