BYST i form av Mars, gips på stensockel. Tidigt 1900-tal.

28722. BYST i form av Mars, gips på stensockel. Tidigt 1900-tal.

Tot höjd 50 cm.

Byst fastlimmad på sockel. Slitage, färgbortfall. Smärre skador. Sockel skadad/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd 50 cm.

Antal besök: 1 287