ABDELKADER GUERMAZ. Komposition, olja på duk, signerad.

287200. ABDELKADER GUERMAZ. Komposition, olja på duk, signerad.

Bildyta 55 x 41 cm.

något fläckig dukkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 55 x 41 cm.

något fläckig dukkant.

Antal besök: 1 018