KAMERA, Nikkormat FT ll.

287138. KAMERA, Nikkormat FT ll.

optik Nikkor Q-C 2,8/135 mm.

Bruksslitage, inga skador, bländare och slutare fungerar, smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

optik Nikkor Q-C 2,8/135 mm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 997