AIMPOINT 5000 mag dot, 1990-talet.

2871204. AIMPOINT 5000 mag dot, 1990-talet.

Ett svensktillverkat sikte av märket Aimpoint 5000 mag dot.
Längd ca 15 cm, bredd ca 5 cm.

Smärre slitage, små märke. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 698