MATSERVIS 50 delar, Vineta, Rörstrand.

287040. MATSERVIS 50 delar, Vineta, Rörstrand.

11 Mattallrikar
12 Djupa tallrikar
11 Förrättstallrikar
9 Assietter
2 skålar
4 uppläggningsfat, längd 24-38 cm
Såsskål.

Slitage, enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 Mattallrikar
12 Djupa tallrikar
11 Förrättstallrikar
9 Assietter
2 skålar
Såsskål.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 10 559