STRÄNGINSTRUMENT, 2 st, gitarr och oud, 1900-tal.

28704. STRÄNGINSTRUMENT, 2 st, gitarr och oud, 1900-tal.

Längd ca 107 resp 82 cm.

Slitage och lagningar. En skruv saknas på ouden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 107 resp 82 cm.

Antal besök: 2 158