VITRINSKÅP i mahogny, England tidigt 1900-tal.

287007. VITRINSKÅP i mahogny, England tidigt 1900-tal.

Vitrinskåp i mahogny med inläggningar av bland annat lönn, skåpets underdel med förvaring och två lådor och vitrindelen med 2 hyllplan och klädd i grön sammet. Höjd 204 cm Bredd 80 cm djup 38 cm.

Bruksslitage
Underdelens lås fungerar ej
En list med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Underdelens lås fungerar ej
En list med spricka.

Antal besök: 862