GÖSTA PETTERSSON. Färglitografi, tranor, signerad, numrerad II/XX + GRAVYR "L'heureuse Fécondité".

286982. GÖSTA PETTERSSON. Färglitografi, tranor, signerad, numrerad II/XX + GRAVYR "L'heureuse Fécondité".

50x40 cm, 26x30 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gösta Pettersson (1923–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x40 cm, 26x30 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gösta Pettersson (1923–2015)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 776