Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Musikinstrument
NYCKELHARPA, signerad Bengt Collin Bergsjö 1972.
286977. NYCKELHARPA, signerad Bengt Collin Bergsjö 1972.
Längd ca. 95 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 95 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 981