VAS, underfångsglas, Ernest Gordon, Åfors, signerad.

286928. VAS, underfångsglas, Ernest Gordon, Åfors, signerad.

Dekor med vilda djur.
Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med vilda djur.
Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 336