BÄNK, Carl Larsson stil, 1900-talets början.

286926. BÄNK, Carl Larsson stil, 1900-talets början.

Längd 107 cm x 34 cm
Höjd 51 cm.

Bruksslitage, dålig stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 107 cm x 34 cm
Höjd 51 cm.

Antal besök: 565