HARRAY WALDOW. Olja på pannå, träd, signerad, H. Waldow.
286917. HARRAY WALDOW. Olja på pannå, träd, signerad, H. Waldow.
48x58 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x58 cm.
Slitage, repor.
Leiflers Auktionshus
1 149