MINIATYRSKÅP med lådinredning, orientaliskt, 1900-tal.

286890. MINIATYRSKÅP med lådinredning, orientaliskt, 1900-tal.

Höjd ca 24,5 cm.

Slitage. Beslag med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24,5 cm.

Slitage. Beslag med bucklor.

Antal besök: 699