VÄGGLAMPETTER, ett par, möjligen Orrefors, 1940-tal.

286887. VÄGGLAMPETTER, ett par, möjligen Orrefors, 1940-tal.

Höjd ca 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 497