JOHN HANSON WALKER. Olja på duk, Porträtt, dubblerad, signerad Hanson Walker, England, 1800-tal.

286886. JOHN HANSON WALKER. Olja på duk, Porträtt, dubblerad, signerad Hanson Walker, England, 1800-tal.

42 x 35 cm.

Duken behöver tvättas.
Duken något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 35 cm.

Duken behöver tvättas.
Duken något bucklig.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 864