TENNFÖREMÅL, 6 st, Svenskt Tenn.

286885. TENNFÖREMÅL, 6 st, Svenskt Tenn.

1 par ljusstakar
1 skål
2 vaser
1 kanna
En vas stämplad Firma Svenskt Tenn

Höjder mellan 10 - 20 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par ljusstakar
1 skål
2 vaser
1 kanna

Höjder mellan 10 - 20 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Antal besök: 4 177