STIG LINDBERG. VAS, fajans, Gustavsbergs studio 1940-50 tal.

286867. STIG LINDBERG. VAS, fajans, Gustavsbergs studio 1940-50 tal.

Målar signerad Karin Gustavsson, höjd 33 cm.

Bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 1 714