FIGURINER, 2 st, snidat trä, Bernhard Ljunggren, Markaryd.

28681. FIGURINER, 2 st, snidat trä, Bernhard Ljunggren, Markaryd.

Daterade 1952 resp 1958. Höjd 20-20,35 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 12 506