SYBORD på hjul, omkring 1900-talets mitt.

286781. SYBORD på hjul, omkring 1900-talets mitt.

Div sytillbehör medföljer. Längd 60, bredd 35, höjd 53 cm.

Slitage. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Stötmärken.

Antal besök: 589