STEGPALL, omkring 1900-talets mitt.

286772. STEGPALL, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 59,5 cm.

Slitage. Plastmattor delvis lösa samt med omfattande slitage och fläckar. Plasttassar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 59,5 cm.

Antal besök: 764