LJUSLAMPETTER, ett par, mässing med prismor, 1900-tal.
286765. LJUSLAMPETTER, ett par, mässing med prismor, 1900-tal.
Höjd 34, bredd 32 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34, bredd 32 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
452