YNGVE GAMLIN. Komposition. Blandteknik, signerad och daterad -59.

286739. YNGVE GAMLIN. Komposition. Blandteknik, signerad och daterad -59.

52 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 199