Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
YNGVE GAMLIN. Komposition. Blandteknik, signerad och daterad -59.
286739. YNGVE GAMLIN. Komposition. Blandteknik, signerad och daterad -59.
52 x 44 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 44 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 011