GUNGSTOL, 1900-tal.

GUNGSTOL, 1900-tal.
286728. GUNGSTOL, 1900-tal.

Med dyna. Spjälor i rygg. Rygghöjd 100 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
286728. GUNGSTOL, 1900-tal.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 795