SKEPPSLANTERNOR, 3 st, Peters Bey Metallwarenfabrik, Hamburg.

286660. SKEPPSLANTERNOR, 3 st, Peters Bey Metallwarenfabrik, Hamburg.

Nypris 6600 kr.
Höjd ca. 13 cm.

Bruksslitage. Kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nypris 6600 kr.
Höjd ca. 13 cm.

Antal besök: 1 182