LASTBILAR, 24 st. Lastbilar med reklam, i orginalkartonger, 1900-tal.

286610. LASTBILAR, 24 st. Lastbilar med reklam, i orginalkartonger, 1900-tal.

Mestadels ölrekalm.

Kartonger med smuts samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels ölrekalm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 957