KRISTALLSKÅL på FOT, Lisa Bauer, Kosta Boda, signerad.

286531. KRISTALLSKÅL på FOT, Lisa Bauer, Kosta Boda, signerad.

Graverad dekor av småländsk Linnéa.
Graverad text på fot, Swebus 1998.
Etikettmärkt på fot, Kosta Boda, Since 1742.
Signerad undertill, Kosta Boda, L. Bauer, /R.A 57910.
Med tillhörande schatull.
Höjd 19 cm.

Repor undertill på fot, schatull med repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillhörande schatull.
Höjd 19 cm.

Antal besök: 3 695