JAHN AAMODT. Fåtölj, "Timeout", Conform, 2000-tal.

2864857. JAHN AAMODT. Fåtölj, "Timeout", Conform, 2000-tal.

Med uppfällbart fotstöd. Svart skinnklädsel. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage med fläckar. Sprickor och skada i trä undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 540