CARL MAGNUS. Färglitografier, 3 st, numrerade 34/325, 50/325, och EA, signerad.

286477. CARL MAGNUS. Färglitografier, 3 st, numrerade 34/325, 50/325, och EA, signerad.

Samtliga 41x57 cm.

Något gulnande.

Carl Magnus (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Samtliga 41x57 cm.

Något gulnande.

Carl Magnus (Född 1943)

Antal besök: 634