GOLVLAMPOR, ett par, FM Danmark, 1960-tal.

28643. GOLVLAMPOR, ett par, FM Danmark, 1960-tal.

Koppar/svärtade. Höjd 151 cm. Ställbara skärmar med ledfäste.

Repor och slitage på fotlatta. En skärm med rostfläckar på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 933