SKÅP, ek, 1900-tal.

SKÅP, ek, 1900-tal.
286388. SKÅP, ek, 1900-tal.

Längd 70 cm.
Bredd 49 cm.
Höjd 206 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
286388. SKÅP, ek, 1900-tal.

Längd 70 cm.
Bredd 49 cm.
Höjd 206 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 008