GILLIS MAGNUSSON. "Bygata Alby Öland", olja på duk, signerad och daterad -60.

286376. GILLIS MAGNUSSON. "Bygata Alby Öland", olja på duk, signerad och daterad -60.

Duk uppklistrad på pannå.
68 x 58.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Duk uppklistrad på pannå.
68 x 58.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 2 376